Červen 2014

Zpátky? Hádám, že asi jo...

19. června 2014 v 14:58 | Lena&Tris |  Ostatní
Poslední článek co jsem psala byl 21.12.2012? Dělám si srandu? Asi jo... :D Mno, asi bych se měla celkem upřímně omluvit všem lidem co (ne)četli tenhle blog, že jsem tak najednou zmizela z mého světa... Ti co byli všímavý, mohli zjistit, že jsem tak úplně nezmizela. Byla jsem na Angelině blogu-ale!- jen cca. 2-3 měsíce a pak jako by se naše cesty rozešly a každá jsme šla svojí vlastní cestou. Psali jsme si, to jo, ale prostě už to nebylo to jako předtím. A pak, když jsem měla tu největší krizi v životě, jenom ona tu byla pro mě-a naše cesty si zase našli společnou vlnu... :)
Můžete si všimnout, že jsme se snažili o znovuvzkříšení Angely, ale skutek utek... Upřímně, já jsem si na Angele prostě nepřipadala moc doma, moje doma bylo na tomhle mém blogu, kde jsem si vybudovala vlastní originální svět. Ale jsem zpět a s novými povídkami a nápady, ale nejdříve si pojďmě představit Tris. :)
-L.

I já bych vás tu chtěla opět přivítat :) Někteří ( ale spíš asi ne ) mě mohli znát z mého minulého blogu angel-stories. Nikdy jsem nepotkala tak úžasnou osobu, jako je právě Lena a proto je mi ctí, že můžu být s ní tady - na jejím blogu :)) Uznejte, kdo by s ní na blogu být nechtěl ? Je to osoba, která vám vždycky zlepší náladu a postupem času bez ní vůbec nemůžete být :)
Určitě se můžete těšit na spoustu nových povídek, protože my jich máme v šuplíku opravdu hodně. Chystáme i nějaké společné povídky, tak uvidíme, jestli aspoň jednu dotáhneme do konce :D - Já se vám asi představím později, chtěly jsme vás tu jenom officiálně přivítat a oznámit tím návrat na stories-net :)
-T.
Všechny mé postavy (pouze mnou vymyšlené) patří jen mě a nikomu jinému. To samé platí i o povídkách a grafice.
*~*~*~*
Všechny (téměř) obrázky jsou z deviantart.com a tudíž patří i jejím právoplatným majtelům.